86-300 Grudziądz, ul. Jeziorna 6

+48 56 46 223 21 info@vigotherm.pl

Pompy ciepła dofinansowanie

Obniż koszty ogrzewania w swoim domu i skorzystaj z dotacji na montaż pompy ciepła! Zazwyczaj dofinansowanie ma formę pożyczki połączonej z dotacją, co pozwoli na zaoszczędzenie nawet do kilkudziesięciu procent całej kwoty kosztów kwalifikowanych związanych z realizacją tej inwestycji! Warto jednak wiedzieć, że formy dofinansowania mogą różnić się dosyć znacznie, w zależności od województwa.

Takiego wsparcia udziela spora część Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – takie programy jak EKODOM (województwo kujawsko-pomorskie) czy pożyczki z częściowym umorzeniem (województwo zachodniopomorskie) są tego najlepszym przykładem. Już dziś zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci w skutecznym otrzymaniu środków z lokalnego programu.

Jak uzyskać dotację?

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich urządzeń grzewczych do Twojego domu – wybierzemy optymalne rozwiązania, które zapewnią idealną temperaturę przez cały rok. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży podpowiemy Ci jak skutecznie uzyskać dofinansowanie na instalację pompy ciepła w domu.

Clima Komfort to przedsiębiorstwo usług energetycznych, działające w formule ESCO (z angielskiego Energy Saving Company). Zawierając z nami umowę zyskujesz pewność tak zwanego efektu energetycznego, czyli otrzymujesz gwarancję oszczędności, a także nie musisz angażować do tego własnych środków finansowych. Zgłoś się już dziś!