86-300 Grudziądz, ul. Jeziorna 6

+48 56 46 223 21 info@vigotherm.pl

Pompy ciepła – opinie użytkowników

Clima Komfort – Generalny Dystrybutor pomp ciepła VIGOTHERM w Polsce, to firma obecna na rynku już od 1994 roku. Od 20 lat dostarczamy klientom prywatnym i firmowym nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, podnoszące komfort termiczny. Dotychczas w całym kraju zamontowano ponad 2000 oferowanych przez nas pomp ciepła, cieszących się doskonałą opinią klientów.

Jesteśmy przekonani, że dystrybuowane przez nas pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się optymalną temperaturą w domu, biurze i nie tylko bez ponoszenia ogromnych kosztów ogrzewania. Dziękujemy za okazane nam zaufanie i skorzystanie z naszych usług. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by zachować ich niezmienny, wysoki poziom, czego dowodem są wystawione nam opinie.

Profesjonalna obsługa i doradztwo

Oferowane przez nas pompy ciepła znalazły zastosowanie w wielu budynkach prywatnych i komercyjnych. Korzystają z nich zarówno właściciele domów, hoteli, hal sportowych, obiektów SPA oraz hal produkcyjnych. W odpowiedzi na ich potrzeby i oczekiwania stworzyliśmy ofertę pomp ciepła, które cieszą się doskonałą renomą.

By sprostać w pełni wymaganiom klientów, a w efekcie cieszyć się ich doskonałą opinią, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Naszą bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pomp ciepła wykorzystujemy na każdym etapie współpracy. Nasz zespół z dbałością podchodzi do koncepcji, projektowania, wykonawstwa, montażu oraz obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej urządzeń.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że gruntowe i powietrzne pompy ciepła to skomplikowany temat, wymagający fachowej opinii. By odciążyć naszych klientów, oferujemy im profesjonalne wsparcie w doborze pomp ciepła i przygotowaniu instalacji. Wszystko po to, by zapewnić komfort cieplny i niskie koszty eksploatacji.

To jednak nie wszystko. Nasi dotychczasowi klienci cenią nasz zespół za w pełni rzetelne podejście, nie tylko w zakresie projektowania i wykonania instalacji, ale również obsługi posprzedażowej. W Clima Komfort naszych klientów otaczamy opieką serwisową pomp ciepła, które wykonane zostały ze światowej klasy podzespołów, zapewniających ich długą i bezawaryjną pracę.

Zobacz opinie o naszych pompach ciepła Vigotherm i przekonaj się sam!

Planują Państwo inwestycję w pompę ciepła? Przed podjęciem ostatecznej decyzji zachęcamy do zapoznania się z opiniami wystawionymi przez dotychczasowych klientów. Ich zadowolenie to dla nas najlepsza motywacja do rozwoju i dalszego doskonalenia kompleksowych usług związanych z nowoczesnymi pompami ciepła.

 

Dodaj swoją opinię o naszej firmie

Pompy ciepła - opinie użytkowników Pompy ciepła - opinie użytkowników - spinner solid

Wymagane

Twoja nazwa
Napisz co o nas sądzisz
rating fields
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych